Recenze mých klientů

Mé setkání s Petrem mělo formu očistné katarze. Pro někoho osvobození znamená prolomení hranic, pro mě to bylo naopak. Petr mi pomohl nekompromisně si hranice svého bytí vytvořit. Přestala jsem se stavět na poslední místo a konečně si sama píšu scénář svého života. Začala jsem tím, že jsem si vytvořila svoji soukromou zónu, ze které neustupuji, brzy poté si našla vysněnou práci a nakonec se stala nezávislou na svém manželovi. Přesto všechno nám manželství funguje dál a to už víc jak 16 let… Petra mohu jen doporučit!
Ilona, 51 let

Nesla jsem s sebou spoustu zátěže a bloků z minulosti, které se mi v cyklech promítaly do přítomnosti, až to eskalovalo do fáze určité živnotní krize. Což nekompromisně zasahovalo do rodinných i partnerských vztahů a postupně i do zaměstnání a v tomto momentě jsem musela vyhledat “stopku”. Petr mi, jako jeden z mála, pomohl šplhat tou pavoučinou až k jádru a díky němu jsem byla schopná postupně zátěže shazovat a posouvat se vpřed a tak se stát silnější a vyrovnanou osobou. Petr má můj velký vděk!
Helena, 25 let

Oboje moje setkání byla skvělá a myslím, že mi to hodně pomohlo a že by to pomohlo i jiným. Jedno ze setkání bylo pro mě trochu emotivní, ale Petr mě tím bezpečně provedl. Mě se to líbilo a cítil jsem se výborně.
Jaroslav, 11 let